Mallorca - Osasuna, wynik spotkania: 2-3

Mallorca - Osasuna 2-3. W dniu 2021-09-26 12:00 na obiekcie sportowym Iberostar Estadi rozegrał się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 7. Zmierzyły się ze sobą Mallorca i Osasuna.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Mallorca oraz Osasuna zakończyła się 2-1. Końcowy wynik spotkania to 2-3.

Gole strzelali: Cote 9' 0-1 Moncayola Dani Rodríguez 11' 1-1 Salva Sevilla Fer Niño 45' 2-1 A. Ndiaye Iñigo Pérez 58' 2-2 Javi Martínez 88' 2-3 Manu Sánchez

Żółte kartki Mallorca: Fernando Niño 20' Iñigo Ruiz De Galarreta 90'

Żółte kartki Osasuna: Aridane Hernandez 15' Oier 75' Unai García 90'

Czerwone kartki Osasuna:

Sędzią głównym tego spotkania był Miguel Angel Ortiz Arias, Spain. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Mallorca stanie naprzeciw Levante, następne spotkania z drużynami Real Sociedad i Valencia natomiast Osasuna z Rayo Vallecano. Następne mecze zagra z drużynami Villarreal i Granada CF.

Kibice śledzą poczynania, które odbywają się w lidze La Liga. Utalentowane futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze jak Fernando Niño Aridane Hernandez raz za razem serwują wspaniałym miłośnikom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi bywają niezwykle zażarte, rzadko bywa definitywnie, że są to zmagania statyczne. Zdarzają się bezlitosne faule kończące się wielokrotnie żółtą kartką, idealne bramki oraz asysty zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Zachęcamy, żeby oglądać mecze futbolowe lubianej ligi La Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Mallorca oraz Osasuna w lidze La Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Iberostar Estadi.