Real Sociedad kontra Mallorca, wynik meczu - 1-0

Real Sociedad kontra Mallorca wynik 1-0.

Pierwsza połowa meczu między Real Sociedad oraz Mallorca zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2021-10-16 19:00 na stadionie Reale Arena rozegrał się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki 9 pomiędzy Real Sociedad a Mallorca.

Gole strzelali: Julen Lobete 90' 1-0 Martín Zubimendi

Żółte kartki Real Sociedad: Aihen Muñoz 14' Aihen Muñoz 45' Portu 45'

Żółte kartki Mallorca: Rodrigo Battaglia 42' Ángel Rodríguez 45' Dani Rodriguez 85'

Czerwone kartki Real Sociedad: Aihen Muñoz 45'

Główny arbiter meczu - Pablo Gonzales Fuertes, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Real Sociedad stawi czoła Sturm Graz, następne spotkania z drużynami Atletico Madrid i Celta Vigo. Kolejno natomiast Mallorca podejmie Valencia. Następne mecze zagra z drużynami Sevilla i Cadiz.

Dzisiaj oddani kibice futbolu z zapałem śledzą fascynujące starcia ligi La Liga. Interesujące zespoły piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy jak Aihen Muñoz Rodrigo Battaglia nieustannie serwują pierwszorzędnym miłośnikom futbolu mnóstwo emocji. Trafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem, efektowne asysty i gole gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zmagania między piłkarzami z ligi są zagorzałe, nie często okazuje się ostatecznie, iż spotkania nas nudzą. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, śledzić spotkania piłkarskie emocjonującej ligi La Liga i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Real Sociedad oraz Mallorca i ich udział w La Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie, Reale Arena.