Valencia - Mallorca, wynik meczu 2-2

Valencia - Mallorca, wynik 2-2.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Valencia i Mallorca zakończyła się 0-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

Dnia 2021-10-23 12:00 na obiekcie sportowym Estadio de Mestalla odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 10. Zmierzyły się Valencia oraz Mallorca.

Gole strzelali: Ángel 32' 0-1 Lee Kang-In M. Diakhaby 38' 0-2 Gonçalo Guedes 90' 1-2 Gabriel Paulista José Gayà 90' 2-2 Marcos André

Żółte kartki Valencia: Jaume Doménech -5' Mouctar Diakhaby 14' Maximiliano Gómez 34' Daniel Wass 52' Manu Vallejo 90'

Żółte kartki Mallorca: Abdón Prats -5' Kang-in Lee 31' Kang-in Lee 55' Brian Oliván 77' Rodrigo Battaglia 89' Rodrigo Battaglia 90'

Czerwone kartki Valencia:

Czerwone kartki Mallorca: Kang-in Lee 55' Rodrigo Battaglia 90'

Główny sędzia spotkania - Carlos Del Cerro Grande, Spain. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna Valencia stawi czoła Real Betis, następne spotkania z drużynami Villarreal oraz Atletico Madrid natomiast Mallorca zmierzy się z Sevilla. Następne mecze zagra z drużynami Cadiz oraz Elche.

Liczni fani śledzą poczynania ligi La Liga. Liczące się futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Jaume Doménech Abdón Prats często serwują własnym entuzjastom wiele wspaniałych przeżyć. Interesujące potyczki pomiędzy graczami z ligi okazują się zaciekłe, rzadko bywa jednoznacznie, iż potyczki męczą kibica. Nieprzerwanie zdarzają się idealne sytuacje podbramkowe i asysty, bezwzględne sytuacje na faul dodające smaczku całemu widowisku. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić spotkania piłkarskiej znanej ligi La Liga oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Udział takich drużyn jak Valencia i Mallorca w lidze La Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Estadio de Mestalla.