Cadiz - Mallorca, wynik meczu: 1-1

Pierwsza część spotkania między Cadiz oraz Mallorca zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2021-10-31 13:00 na obiekcie sportowym Estadio Nuevo Mirandilla odbył się znakomity mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 12. Zmierzyły się Cadiz i Mallorca.

Gole strzelali: I. Baba 29' 0-1 Álvaro Negredo 90' 1-1

Żółte kartki Cadiz: Fali 20' Juan Cala 77' Tomás Alarcón 90'

Żółte kartki Mallorca: Abdón Prats -5' Amath Ndiaye 18' Dani Rodriguez 31' Aleksandar Sedlar 51' Iddrisu Baba 74' Aleksandar Sedlar 87' Manolo Reina 90'

Czerwone kartki Cadiz:

Czerwone kartki Mallorca: Aleksandar Sedlar 87'

Główny arbiter meczu to Valentin Pizarro Gomez, Spain. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Cadiz zmierzy się już z Athletic Club, następne spotkania z drużynami Getafe i Atletico Madrid. Kolejno natomiast Mallorca zmierzy się z Elche. Następne mecze zagra z drużynami Rayo Vallecano i Getafe.

Bardzo często fani futbolu śledzą poczynania ligi La Liga. Złożone z uzdolnionych napastników oraz obrońców futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy jak Fali Abdón Prats raz za razem zagwarantowały wyśmienitym sympatykom wiele wspaniałych wrażeń. Obserwujemy przechodzące do historii gole oraz asysty, ostre faule, które dodają wyjątkowe wrażenia z meczu. Niesamowite walki między piłkarzami bywają nader zażarte, bardzo rzadko bywa ostatecznie, że mecze nas nudzą. To też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich orazoglądać mecze futbolowe lubianej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Cadiz oraz Mallorca z ligi La Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Estadio Nuevo Mirandilla.