Mallorca kontra Sevilla, wynik spotkania: 1-1

Po pierwszej połowie spotkania między Mallorca a Sevilla wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2021-10-27 17:00 na stadionie Estadi de Son Moix rozegrał się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły Mallorca i Sevilla.

Gole strzelali: Antonio Sánchez 22' 1-0 E. Lamela 73' 1-1

Żółte kartki Mallorca: Antonio Sánchez 49' Brian Oliván 83' Manolo Reina 90' Franco Russo 90'

Żółte kartki Sevilla: Marcos Acuña 41' Munir El Haddadi 51' Erik Lamela 74' Thomas Delaney 90' Fernando 90' Jesús Navas 90'

Czerwone kartki Mallorca: Jaume Costa 90'

Czerwone kartki Sevilla:

Główny arbiter spotkania to Santiago Jaime Latre, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Mallorca stanie naprzeciw Elche, następne spotkania z drużynami Rayo Vallecano i Getafe a Sevilla zmierzy się z Lille. Następne mecze zagra z drużynami Real Betis i Alaves.

Kibice śledzą niezwykle interesujące starcia, które dotyczą ligi La Liga. Utalentowane futbolowe drużyny z tejże ligi i piłkarze tacy jak między innymi Antonio Sánchez Marcos Acuña nader często zaserwowały pierwszorzędnym kibicom mnóstwo emocji. Natrafiamy na brutalne sytuacje na faul, wyjątkowe asysty czy sytuacje podbramkowe dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki między drużynami bywają bardzo zaciekłe, niezwykle rzadko zdarza się, że zmagania męczą. Dlatego też warto oglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi La Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Mallorca oraz Sevilla z ligi La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Estadi de Son Moix.