Na stadionie Estadi de Son Moix dnia 2021-11-07 17:30 miał miejsce mecz Mallorca - Elche zakończony wynikiem 2-2

Dnia 2021-11-07 17:30 na obiekcie sportowym Estadi de Son Moix rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 13 pomiędzy Mallorca a Elche.

Pierwsza połowa meczu między Mallorca oraz Elche zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

Gole strzelali: L. Boyé 68' 0-1 Salva Sevilla 72' 1-1 L. Boyé 75' 1-2 J. Mojica Pablo Maffeo 90' 2-2 Dani Rodríguez

Żółte kartki Mallorca: Franco Russo 17' Iddrisu Baba 59'

Żółte kartki Elche: Lucas Boyé 33' Antonio Barragán 38' Pedro Bigas 87'

Czerwone kartki Elche:

Sędzią głównym tego spotkania był Mario Melero Lopez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Mallorca stanie naprzeciw Rayo Vallecano, następne spotkania z drużynami Getafe i Atletico Madrid natomiast Elche podejmie Real Betis. Następne mecze zagra z drużynami Osasuna i Cadiz.

W dzisiejszych czasach wierni kibice śledzą pasjonujące potyczki, które mają miejsce w lidze La Liga. Fascynujące drużyny futbolowe i zawodnicy jak Franco Russo Lucas Boyé nieprzerwanie gwarantują wyborowym fanom wiele niesamowitych wrażeń. Bardzo często obserwujemy wyśmienite bramki czy asysty, bezlitosne faule gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Interesujące zmagania między graczami z ligi bywają bardzo zażarte, nie często okazuje się koniec końców, że spotkania nudzą. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, aby śledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Mallorca oraz Elche z ligi La Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Estadi de Son Moix.