Mecz Rayo Vallecano - Mallorca zakończony wynikiem 3-1 na obiekcie Estadio de Vallecas dnia 2021-11-22 20:00

W dniu 2021-11-22 20:00 na stadionie Estadio de Vallecas odbył się interesujący mecz ligi La Liga kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły Rayo Vallecano oraz Mallorca.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Rayo Vallecano a Mallorca wynik wynosił 2-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

Gole strzelali: Sergi Guardiola 16' 1-0 Santi Comesaña Álvaro García 20' 2-0 Ó. Trejo Ó. Trejo 63' 3-0 Abdón Prats 89' 3-1 Ángel

Żółte kartki Rayo Vallecano: Óscar Valentín 47' Sergi Guardiola 57' Óscar Trejo 65'

Żółte kartki Mallorca: Kang-in Lee 28' Brian Oliván 57'

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Główny sędzia spotkania - Jorge Figueroa. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Rayo Vallecano zmierzy się już z Guijuelo, następne spotkania z drużynami Espanyol oraz Villarreal natomiast Mallorca zmierzy się z Gimnástica Segoviana. Następne mecze zagra z drużynami Atletico Madrid oraz Celta Vigo.

W dobie dzisiejszych czasów liczni fani piłki nożnej śledzą fascynujące potyczki ligi La Liga. Ciekawe drużyny futbolowe oraz zawodnicy tacy jak Óscar Valentín Kang-in Lee częstokroć zaserwowały wspaniałym fanom wrażenia z najwyższej półki. Systematycznie zdarzają się zapadające w pamięć gole i asysty, bezwzględne sytuacje z faulem, które dodają wspaniałe przeżycia z meczu. Walki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają bezkompromisowe, rzadko zdarza się, iż są to potyczki usypiające. Warto więc oglądać spotkania piłkarskie znakomitej ligi La Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Rayo Vallecano oraz Mallorca oraz ich udział w lidze La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Estadio de Vallecas.