Mecz między Atletico Madrid i Mallorca zakończony wynikiem 1-2 dnia 2021-12-04 17:30 na stadionie Estadio Wanda Metropolitano

Atletico Madrid - Mallorca, wynik 1-2.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Atletico Madrid i Mallorca wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Dnia 2021-12-04 17:30 na stadionie Estadio Wanda Metropolitano odbył się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 16. Na przeciw siebie stanęły Atletico Madrid i Mallorca.

Gole strzelali: Matheus Cunha 68' 1-0 Á. Correa F. Russo 80' 1-1 Lee Kang-In T. Kubo 90' 1-2 Ángel

Żółte kartki Atletico Madrid: Felipe 79' Renan Lodi 84'

Żółte kartki Mallorca: Iñigo Ruiz De Galarreta 14' Pablo Maffeo 43' Iddrisu Baba 66' Martin Valjent 84' Manolo Reina 89'

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Sędzią głównym tego spotkania był Juan Martínez. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Atletico Madrid zmierzy się już z FC Porto, następne spotkania z drużynami Real Madrid i Sevilla a Mallorca podejmie Celta Vigo. Następne mecze zagra z drużynami Llanera i Granada CF.

Mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi interesujące poczynania, które tyczą się ligi La Liga. Fascynujące futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak Felipe Iñigo Ruiz De Galarreta systematycznie zapewniają własnym wiernym kibicom wiele niesamowitych emocji. Walki między drużynami futbolowymi okazują się zaciekłe, rzadko bywa koniec końców, iż są to potyczki usypiające. Bardzo często zdarzają się niezwykłe asysty oraz bramki, bezwzględne faule zakończone czerwoną kartką zapewniające pikanterii całemu widowisku. Zachęcamy, żeby śledzić wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Atletico Madrid i Mallorca jak ich udział w La Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Estadio Wanda Metropolitano.