Na stadionie Visit Mallorca Estadi dnia 2021-12-10 20:00 odbył się mecz pomiędzy Mallorca oraz Celta Vigo zakończony wynikiem 0-0

Mallorca vs Celta Vigo wynik meczu 0-0.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Mallorca a Celta Vigo zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2021-12-10 20:00 na stadionie Visit Mallorca Estadi rozegrał się znakomity mecz ligi La Liga kolejki 17 pomiędzy Mallorca a Celta Vigo.

Gole strzelali:

Żółte kartki Mallorca: Jaume Costa 42' Dani Rodriguez 80' Iñigo Ruiz De Galarreta 82'

Żółte kartki Celta Vigo: Denis Suárez -5' Kevin Vazquez 45'

Czerwone kartki Celta Vigo:

Główny arbiter meczu - Isidro Diaz de Mera Escuderos, Spain. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Mallorca zmierzy się już z Llanera, następne spotkania z drużynami Granada CF oraz Barcelona natomiast Celta Vigo podejmie FC Andorra. Następne mecze zagra z drużynami Espanyol oraz Real Betis.

Wierni fani futbolu śledzą poczynania, które tyczą się ligi La Liga. Uzdolnione futbolowe drużyny oraz piłkarze tacy jak m.in. Jaume Costa Denis Suárez często gwarantują fantastycznym fanom mnóstwo przeżyć. Wspaniałe walki pomiędzy piłkarzami bywają nader zagorzałe, nie często okazuje się definitywnie, że są to mecze nie warte uwagi. Często obserwujemy efektowne bramki czy asysty, nieprzepisowe faule zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, które dodają smaczku całemu widowisku. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić mecze futbolowe znakomitej ligi La Liga oraz śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Udział takich legendarnych zespołów jak Mallorca oraz Celta Vigo z ligi La Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Visit Mallorca Estadi.