Mecz Granada CF - Mallorca zakończony wynikiem 4-1 dnia 2021-12-19 13:00 na stadionie Estadio Nuevo Los Cármenes

Granada CF - Mallorca zakończony wynikiem 4-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Granada CF i Mallorca zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 4-1.

Dnia 2021-12-19 13:00 na obiekcie sportowym Estadio Nuevo Los Cármenes odbył się interesujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki - 18. Zmierzyły się Granada CF i Mallorca.

Gole strzelali: Jorge Molina 20' 1-0 L. Suárez Dani Rodríguez 24' 1-1 Jaume Costa Jorge Molina 61' 2-1 Jorge Molina 90' 3-1 Antonio Puertas Antonio Puertas 90' 4-1 L. Suárez

Żółte kartki Granada CF: Luis Milla 19' Maxime Gonalons 22' Quini 50'

Żółte kartki Mallorca: Aleksandar Sedlar 47' Iddrisu Baba 77'

Czerwone kartki Granada CF:

Główny arbiter meczu - Alejandro Muniz Ruiz, Spain. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu Granada CF stanie naprzeciw Atletico Madrid, następne spotkania z drużynami Elche i Barcelona. Kolejno natomiast Mallorca z Barcelona. Następne mecze zagra z drużynami Eibar i Levante.

Liczna grupa kibiców śledzi starcia, które odbywają się w lidze La Liga. Fascynujące futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak między innymi Luis Milla Aleksandar Sedlar raz za razem gwarantują wyśmienitym kibicom wiele niezapomnianych emocji. Wielokrotnie zdarzają się książkowe gole czy asysty, bezwzględne faule zakończone niejednokrotnie żółtą kartką, które gwarantują wyjątkowe przeżycia z meczu. Walki pomiędzy piłkarzami są nieustępliwe, bardzo rzadko okazuje się, że są to mecze mało interesujące. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi La Liga i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Granada CF i Mallorca i ich udział w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Estadio Nuevo Los Cármenes.