Levante vs Mallorca, wynik meczu: 2-0

W dniu 2022-01-08 13:00 na stadionie Estadio Ciudad de Valencia rozegrał się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 20. Zmierzyły się ze sobą Levante i Mallorca.

Po pierwszej połowie meczu między Levante oraz Mallorca wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Gole strzelali: Soldado 47' 1-0 E. Bardhi Morales 90' 2-0 Roger Martí

Żółte kartki Levante: Roberto Soldado -5' Pepelu 67' Jorge Miramón 68'

Żółte kartki Mallorca: Pablo Maffeo 2'

Czerwone kartki Levante: José Campaña -5'

Sędzią głównym tego spotkania był Jorge Figueroa Vazquez, Spain. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Levante stanie naprzeciw Cadiz, następne spotkania z drużynami Getafe i Real Betis. Kolejno natomiast Mallorca podejmie Espanyol. Następne mecze zagra z drużynami Real Sociedad i Villarreal.

Dzisiaj oddani kibice śledzą ekscytujące starcia ligi La Liga. Liczące się zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak Roberto Soldado Pablo Maffeo raz za razem sprawiają wyśmienitym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Zmagania między zawodnikami bywają zaciekłe, rzadko bywa, że są to potyczki nudne. Systematycznie trafiamy na idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe i asysty, brutalne sytuacje na faul dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, przeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi La Liga i przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych. Udział takich znanych drużyn jak Levante oraz Mallorca w lidze La Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Estadio Ciudad de Valencia.