Villarreal - Mallorca, wynik spotkania 3-0

Po pierwszej połowie spotkania między Villarreal oraz Mallorca wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

Dnia 2022-01-22 15:15 na obiekcie sportowym Estadio de la Cerámica rozegrał się znakomity mecz ligi La Liga kolejki 22 pomiędzy Villarreal a Mallorca.

Gole strzelali: F. Russo 12' 1-0 Manu Trigueros 34' 2-0 Pedraza Dani Parejo 87' 3-0

Żółte kartki Villarreal: Mario Gaspar 36'

Żółte kartki Mallorca: Franco Russo 80' Franco Russo 86'

Czerwone kartki Villarreal:

Czerwone kartki Mallorca: Franco Russo 86'

Główny sędzia spotkania - Miguel Angel Ortiz Arias, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Villarreal zmierzy się już z Real Betis, następne spotkania z drużynami Real Madrid i Granada CF. Kolejno natomiast Mallorca z Rayo Vallecano. Następne mecze zagra z drużynami Cadiz i Athletic Club.

W dzisiejszych czasach liczni fani śledzą niezwykle interesujące potyczki, które tyczą się ligi La Liga. Uzdolnione drużyny futbolowe i zawodnicy jak Mario Gaspar Franco Russo częstokroć zaserwowały fantastycznym sympatykom mnóstwo wrażeń. Niesamowite walki między zawodnikami zdarzają się nader zagorzałe, nie często okazuje się, iż widowiska nas męczą. Nieprzerwanie zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem, widowiskowe asysty czy bramki, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, oglądać spotkania piłkarskie ligi La Liga i przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Villarreal oraz Mallorca i ich udział w La Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Estadio de la Cerámica.