Spotkanie pomiędzy Mallorca i Cadiz dnia 2022-02-05 15:15 na obiekcie Visit Mallorca Estadi: 2-1

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Mallorca a Cadiz wynik to 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2022-02-05 15:15 na obiekcie sportowym Visit Mallorca Estadi odbył się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Mallorca i Cadiz.

Gole strzelali: Rubén Alcaraz 8' 0-1 Alejo Salva Sevilla 20' 1-1 V. Muriqi 66' 2-1

Żółte kartki Mallorca: Iñigo Ruiz De Galarreta 69' Amath Ndiaye 77'

Żółte kartki Cadiz: Isaac Carcelén 59' Jeremías Ledesma 64' Lucas Pérez 65' Víctor Chust 83'

Czerwone kartki Cadiz:

Sędzią głównym tego spotkania był Carlos Del Cerro Grande, Spain. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Mallorca stanie naprzeciw Athletic Club, następne spotkania z drużynami Real Betis i Valencia. Kolejno natomiast Cadiz podejmie Celta Vigo. Następne mecze zagra z drużynami Getafe i Granada CF.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa fanów futbolu śledzi potyczki, które startują w lidze La Liga. Interesujące futbolowe drużyny z ligi i piłkarze jak Iñigo Ruiz De Galarreta Isaac Carcelén częstokroć zagwarantowały własnym stałym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Niesamowite potyczki pomiędzy graczami bywają zaciekłe, bardzo rzadko zdarza się jednoznacznie, że zmagania przynudzają. Stale obserwujemy spektakularne asysty i sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje na faul, które dodają wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Z tego względu warto śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi La Liga. Udział takich drużyn jak Mallorca i Cadiz z ligi La Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Visit Mallorca Estadi.