Dnia 2022-02-14 20:00 na obiekcie Visit Mallorca Estadi miało miejsce spotkanie pomiędzy Mallorca i Athletic Club - końcowy wynik 3-2

Mallorca vs Athletic Club 3-2. Dnia 2022-02-14 20:00 na obiekcie sportowym Visit Mallorca Estadi odbył się znakomity mecz ligi La Liga kolejki 24. Zmierzyły się Mallorca i Athletic Club.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Mallorca a Athletic Club wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik spotkania to 3-2.

Gole strzelali: Salva Sevilla 22' 1-0 Ángel 30' 2-0 V. Muriqi Raúl García 59' 2-1 Yuri Álex Berenguer 61' 2-2 Muniain Unai Simón 88' 3-2

Żółte kartki Mallorca: Manolo Reina -5' Brian Oliván 12' Ángel Rodríguez 73' Antonio Raillo 80' Takefusa Kubo 88' Vedat Muriqi 89'

Żółte kartki Athletic Club: Oier Zarraga 52' Iker Muniain 57' Yuri Berchiche 79' Álex Berenguer 90'

Czerwone kartki Athletic Club:

Główny arbiter spotkania - Isidro Diaz de Mera Escuderos, Spain. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Mallorca stawi czoła Valencia, następne spotkania z drużynami Real Sociedad i Celta Vigo. Kolejno natomiast Athletic Club z Barcelona. Następne mecze zagra z drużynami Valencia i Levante.

Bardzo często oddani fani śledzą potyczki w lidze La Liga. Interesujące futbolowe zespoły i zawodnicy jak Manolo Reina Oier Zarraga częstokroć zapewniły wyborowym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Obserwujemy bezlitosne sytuacje z faulem, spektakularne gole czy asysty, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Wspaniałe walki pomiędzy zawodnikami są nader zagorzałe, nie często zdarza się jednoznacznie, iż potyczki przynudzają. Dlatego więc warto przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych orazśledzić mecze futbolowe znakomitej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Mallorca oraz Athletic Club oraz ich udział w La Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Visit Mallorca Estadi.