Real Betis - Mallorca, wynik spotkania 2-1

Real Betis - Mallorca, wynik końcowy 2-1.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Real Betis i Mallorca wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Dnia 2022-02-20 17:30 na stadionie Estadio Benito Villamarín odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 25 pomiędzy Real Betis a Mallorca.

Gole strzelali: Álex Moreno 25' 1-0 Sergio Canales V. Muriqi 75' 1-1 Jaume Costa Willian José 83' 2-1

Żółte kartki Real Betis: Víctor Ruiz 45' Juanmi 46' Héctor Bellerín 87'

Żółte kartki Mallorca: Vedat Muriqi 52' Rodrigo Battaglia 82'

Czerwone kartki Real Betis:

Sędzią głównym tego spotkania był Cesar Soto Grado, Spain. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu Real Betis zmierzy się już z Zenit Saint Petersburg, następne spotkania z drużynami Sevilla i Rayo Vallecano a Mallorca z Valencia. Następne mecze zagra z drużynami Real Sociedad i Celta Vigo.

Liczni kibice śledzą bardzo ciekawe poczynania, które odbywają się w lidze La Liga. Fascynujące piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak Víctor Ruiz Vedat Muriqi raz za razem zagwarantowały wyśmienitym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Walki pomiędzy graczami z ligi okazują się bardzo zaciekłe, bardzo rzadko okazuje się, że są to widowiska mało interesujące. Ustawicznie natrafiamy na przepiękne asysty i bramki, nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone czerwonym kartonikiem, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać spotkania sportowe popularnej ligi La Liga. Udział takich lubianych zespołów jak Real Betis i Mallorca z ligi La Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Estadio Benito Villamarín.