Mallorca - Valencia, wynik meczu: 0-1

W dniu 2022-02-26 13:00 na obiekcie sportowym Visit Mallorca Estadi odbył się mecz ligi La Liga kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły Mallorca i Valencia.

Pierwsza część spotkania między Mallorca a Valencia zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: Gabriel Paulista 4' 0-1

Żółte kartki Mallorca: Takefusa Kubo 16' Martin Valjent 71' Jaume Costa 84' Antonio Raillo 90'

Żółte kartki Valencia: Bryan Gil 19' Omar Alderete 23' Mouctar Diakhaby 26' Giorgi Mamardashvili 42' Ilaix Moriba 88' Ilaix Moriba 90'

Czerwone kartki Valencia: Ilaix Moriba 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Jorge Figueroa Vazquez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Mallorca stanie naprzeciw Real Sociedad, następne spotkania z drużynami Celta Vigo i Real Madrid. Kolejno natomiast Valencia z Athletic Club. Następne mecze zagra z drużynami Granada CF i Getafe.

Coraz częściej mnóstwo kibiców śledzi ciekawe potyczki ligi La Liga. Utalentowane futbolowe drużyny i zawodnicy jak Takefusa Kubo Bryan Gil nierzadko zaserwowały wspaniałym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Stale natrafiamy na brutalne faule, idealne sytuacje podbramkowe czy asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zapadające w pamięć walki między graczami zdarzają się bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, że spotkania męczą kibica. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać mecze futbolowe popularnej ligi La Liga. Mallorca oraz Valencia oraz ich udział w lidze La Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Visit Mallorca Estadi.