Mallorca kontra Real Madrid, wynik meczu - 0-3

Mallorca kontra Real Madrid, wynik 0-3. W dniu 2022-03-14 20:00 na obiekcie sportowym Visit Mallorca Estadi rozegrał się interesujący mecz ligi La Liga kolejki 28. Na przeciw siebie stanęły Mallorca oraz Real Madrid.

Pierwsza część spotkania między Mallorca a Real Madrid zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

Gole strzelali: Vinícius Júnior 55' 0-1 K. Benzema K. Benzema 77' 0-2 K. Benzema 82' 0-3 Marcelo

Żółte kartki Mallorca: Ángel Rodríguez 30' Antonio Raillo 69' Pablo Maffeo 76'

Żółte kartki Real Madrid: Federico Valverde 17' Vinícius Júnior 30' Lucas Vázquez 52'

Czerwone kartki Real Madrid:

Sędzią głównym tego spotkania był Jose Maria Sanchez Martinez, Spain. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Mallorca stanie naprzeciw Getafe, następne spotkania z drużynami Atletico Madrid oraz Elche natomiast Real Madrid z Celta Vigo. Następne mecze zagra z drużynami Chelsea oraz Getafe.

Oddani fani z entuzjazmem śledzą starcia, które dotyczą ligi La Liga. Utalentowane piłkarskie drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak Ángel Rodríguez Federico Valverde systematycznie sprawiają pierwszorzędnym kibicom emocje z najwyższej półki. Zmagania między graczami ligowymi okazują się zajadłe, nie często bywa, iż są to potyczki mało interesujące. Obserwujemy książkowe bramki oraz asysty, nieczyste sytuacje na faul, które dodają wspaniałe wrażenia z meczu. To też warto śledzić spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Mallorca i Real Madrid w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Visit Mallorca Estadi.