Mecz Getafe kontra Mallorca, wynik 1-0

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Getafe i Mallorca zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-04-02 12:00 na stadionie Coliseum Alfonso Pérez odbył się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 30. Zmierzyły się ze sobą Getafe oraz Mallorca.

Gole strzelali: Borja Mayoral 82' 1-0 Gonzalo Villar

Żółte kartki Getafe: Damián Suárez 19' Sandro Ramírez 40' Enes Ünal 40' Mauro Arambarri 45' Borja Mayoral 82'

Żółte kartki Mallorca: Dani Rodriguez 29' Giovanni González 40' Franco Russo 40' Salva Sevilla 41' Franco Russo 63' Pablo Maffeo 89'

Czerwone kartki Getafe:

Czerwone kartki Mallorca: Franco Russo 63'

Sędzią głównym tego spotkania był Antonio Mateu, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Getafe stanie naprzeciw Real Madrid, następne spotkania z drużynami Villarreal oraz Celta Vigo. Kolejno natomiast Mallorca z Atletico Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Elche oraz Alaves.

Mnóstwo kibiców z zaangażowaniem śledzi poczynania ligi La Liga. Ciekawe futbolowe zespoły oraz piłkarze jak Damián Suárez Dani Rodriguez niejednokrotnie zapewniły wspaniałym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo pozytywnych wrażeń. Zmagania pomiędzy graczami okazują się nader zaciekłe, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, iż zmagania nie są warte uwagi. Stale obserwujemy nieprzepisowe faule zakończone czerwoną kartką, widowiskowe bramki oraz asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby oglądać spotkania sportowe lubianej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Getafe i Mallorca i ich udział w La Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Coliseum Alfonso Pérez.