Na stadionie Visit Mallorca Estadi odbył się mecz Mallorca kontra Atletico Madrid zakończony wynikiem 1-0

Po pierwszej połowie meczu między Mallorca i Atletico Madrid wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2022-04-09 14:15 na obiekcie sportowym Visit Mallorca Estadi rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 31 pomiędzy Mallorca a Atletico Madrid.

Gole strzelali: V. Muriqi 68' 1-0

Żółte kartki Mallorca: Dani Rodriguez 44'

Żółte kartki Atletico Madrid: Šime Vrsaljko 63' Reinildo Isnard Mandava 66' Stefan Savić 80' Geoffrey Kondogbia 84'

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Główny arbiter meczu to Juan Martinez Munuera, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Mallorca stanie naprzeciw Elche, następne spotkania z drużynami Alaves oraz Barcelona a Atletico Madrid z Manchester City. Następne mecze zagra z drużynami Espanyol oraz Granada CF.

Dzisiaj wierni fani futbolu z dużym zapałem śledzą potyczki, które startują w lidze La Liga. Utalentowane futbolowe drużyny oraz piłkarze jak Dani Rodriguez Šime Vrsaljko nieustannie sprawiają wyśmienitym miłośnikom futbolu emocje zapadające w pamięć. Walki między piłkarzami okazują się nader zajadłe, nie często zdarza się koniec końców, że potyczki nie są interesujące. Często natrafiamy na widowiskowe sytuacje podbramkowe czy asysty, brutalne sytuacje z faulem, które gwarantują wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi La Liga. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Mallorca i Atletico Madrid z ligi La Liga gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Visit Mallorca Estadi.