Elche - Mallorca, wynik meczu: 3-0

Elche - Mallorca, wynik końcowy 3-0.

Pierwsza połowa meczu między Elche a Mallorca zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

W dniu 2022-04-16 12:00 na stadionie Estadio Manuel Martínez Valero rozegrał się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 32. Zmierzyły się Elche i Mallorca.

Gole strzelali: J. Mojica 42' 1-0 Fidel Bigas 58' 2-0 Fidel Lee Kang-In 81' 3-0

Żółte kartki Elche: Pedro Bigas 60' Omar Mascarell 86'

Żółte kartki Mallorca: Brian Oliván 45' Iddrisu Baba 53' Antonio Sánchez 64'

Czerwone kartki Elche:

Sędzią głównym tego spotkania był Jose Maria Sanchez Martinez, Spain. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Elche stawi czoła Real Betis, następne spotkania z drużynami Osasuna i Cadiz a Mallorca zmierzy się z Alaves. Następne mecze zagra z drużynami Barcelona i Granada CF.

Fani śledzą ekscytujące poczynania w lidze La Liga. Fascynujące drużyny piłkarskie i piłkarze jak Pedro Bigas Brian Oliván wielokrotnie sprawiają własnym stałym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Ustawicznie zdarzają się przechodzące do historii sytuacje podbramkowe czy asysty, ostre faule, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki między drużynami piłkarskimi bywają nieustępliwe, rzadko zdarza się koniec końców, że zmagania nie są interesujące. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi La Liga i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Udział takich lubianych drużyn jak Elche oraz Mallorca w lidze La Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Estadio Manuel Martínez Valero.