Mallorca kontra Alaves, wynik spotkania 2-1

Mallorca kontra Alaves 2-1. W dniu 2022-04-19 17:00 na obiekcie sportowym Visit Mallorca Estadi odbył się interesujący mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 33 pomiędzy Mallorca a Alaves.

Po pierwszej połowie spotkania między Mallorca a Alaves wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: Abdón Prats 11' 1-0 Pablo Maffeo V. Muriqi 45' 2-0 Dani Rodríguez Raíllo 73' 2-1

Żółte kartki Mallorca: Iddrisu Baba 24' Vedat Muriqi 83'

Żółte kartki Alaves: Manu García 35' Gonzalo Escalante 45' Edgar Méndez 57' Mamadou Loum 73' John Guidetti 90' Martín Aguirregabiria 90'

Czerwone kartki Alaves:

Główny arbiter meczu - Cesar Soto Grado, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Mallorca stanie naprzeciw Barcelona, następne spotkania z drużynami Granada CF oraz Sevilla natomiast Alaves zmierzy się z Villarreal. Następne mecze zagra z drużynami Celta Vigo oraz Espanyol.

Mnóstwo kibiców śledzi potyczki, które tyczą się ligi La Liga. Ciekawe drużyny futbolowe z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak Iddrisu Baba Manu García nierzadko zagwarantowały pierwszorzędnym fanom emocje zapadające w pamięć. Natrafiamy na nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone bardzo często pokazaniem żółtego kartonika, wspaniałe gole i asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Potyczki między graczami bywają niezwykle bezkompromisowe, nie często zdarza się koniec końców, iż potyczki przynudzają. Warto więc oglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi La Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich. Mallorca oraz Alaves i ich udział w La Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Visit Mallorca Estadi.