Mecz między Barcelona oraz Mallorca zakończony wynikiem 2-1 dnia 2022-05-01 19:00 na obiekcie Camp Nou

Pierwsza połowa meczu między Barcelona a Mallorca zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2022-05-01 19:00 na obiekcie sportowym Camp Nou rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 34 pomiędzy Barcelona a Mallorca.

Gole strzelali: M. Depay 25' 1-0 Jordi Alba Sergio Busquets 54' 2-0 Raíllo 79' 2-1 Salva Sevilla

Żółte kartki Barcelona: Gavi 35' Jordi Alba 90'

Żółte kartki Mallorca: Antonio Raíllo 63' Clément Grenier 64' Pablo Maffeo 90'

Czerwone kartki Barcelona:

Sędzią głównym tego spotkania był Pablo Gonzales Fuertes, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Barcelona stanie naprzeciw Real Betis, następne spotkania z drużynami Celta Vigo oraz Getafe. Kolejno natomiast Mallorca z Granada CF. Następne mecze zagra z drużynami Sevilla oraz Rayo Vallecano.

Wierni kibice śledzą bardzo fascynujące poczynania, które dotyczą ligi La Liga. Fascynujące drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. Gavi Antonio Raíllo nierzadko zaserwowały wyborowym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Zmagania między graczami ligowymi bywają niezwykle nieustępliwe, bardzo rzadko bywa, iż potyczki przynudzają. Obserwujemy ostre faule, przepiękne sytuacje podbramkowe czy asysty gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. To też warto śledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Udział takich lubianych zespołów jak Barcelona i Mallorca w lidze La Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Camp Nou.