Mallorca - Granada CF, wynik meczu - 2-6

Mallorca - Granada CF, wynik 2-6. W dniu 2022-05-07 12:00 na stadionie Visit Mallorca Estadi rozegrał się znakomity mecz ligi La Liga kolejki 35 pomiędzy Mallorca a Granada CF.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Mallorca i Granada CF zakończyła się wynikiem 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-6.

Gole strzelali: L. Suárez 6' 0-1 Salva Sevilla 28' 1-1 V. Muriqi Escudero 46' 1-2 Antonio Puertas 55' 1-3 Jorge Molina Raíllo 58' 2-3 Pablo Maffeo Jorge Molina 69' 2-4 M. Gonalons M. Uzuni 78' 2-5 Jorge Molina 90' 2-6 Quini

Żółte kartki Mallorca: Pablo Maffeo 45' Antonio Raíllo 45' Martin Valjent 67'

Żółte kartki Granada CF: Domingos Duarte 60' Njegoš Petrović 83'

Czerwone kartki Granada CF:

Główny arbiter meczu to Ricardo De Burgos Bengoetxea, Spain. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu Mallorca stanie naprzeciw Sevilla, następne spotkania z drużynami Rayo Vallecano i Osasuna natomiast Granada CF zmierzy się z Athletic Club. Następne mecze zagra z drużynami Real Betis i Espanyol.

Mnóstwo fanów śledzi ciekawe starcia, które startują w lidze La Liga. Mocne zespoły futbolowe z tej ligi i piłkarze tacy jak Pablo Maffeo Domingos Duarte wielokrotnie sprawiają wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo pozytywnych emocji. Zmagania pomiędzy graczami z ligi okazują się nieustępliwe, nie często zdarza się, że mecze nie są warte uwagi. Obserwujemy wspaniałe asysty i gole, bezwzględne sytuacje na faul kończące się czerwoną kartką, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy, żeby śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich iprzeglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Mallorca i Granada CF i ich udział w lidze La Liga zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Visit Mallorca Estadi.