Spotkanie Sevilla - Mallorca, wynik końcowy 0-0

Sevilla - Mallorca, wynik 0-0.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Sevilla a Mallorca wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2022-05-11 18:30 na obiekcie sportowym Estadio Ramón Sánchez Pizjuán odbył się mecz ligi La Liga kolejki 36. Na przeciw siebie stanęły Sevilla i Mallorca.

Gole strzelali:

Żółte kartki Sevilla: Marcos Acuña 41' Joan Jordán 49' Erik Lamela 60' Nemanja Gudelj 75'

Żółte kartki Mallorca: Brian Oliván 52' Antonio Raíllo 71' Antonio Sánchez 72' Salva Sevilla 72' Takefusa Kubo 78' Pablo Maffeo 89'

Czerwone kartki Sevilla:

Sędzią głównym tego spotkania był Alejandro Hernandez, Spain. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu Sevilla stanie naprzeciw Athletic Club, następne spotkania z drużynami Osasuna i natomiast Mallorca z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Wielu kibiców śledzi niezwykle interesujące starcia ligi La Liga. Składające się z utalentowanych napastników oraz obrońców zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Marcos Acuña Brian Oliván raz za razem zapewniły wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Walki między zawodnikami są bardzo zagorzałe, nie często bywa ostatecznie, iż są to spotkania mało interesujące. Zdarzają się widowiskowe asysty oraz bramki, brutalne faule zakończone pokazaniem żółtego kartonika dodające wyjątkowe wrażenia z meczu. Z tego powodu warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich,przeglądać spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Sevilla oraz Mallorca w lidze La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Estadio Ramón Sánchez Pizjuán.