Spotkanie pomiędzy Osasuna oraz Mallorca zakończone wynikiem 0-2 dnia 2022-05-22 18:00

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Osasuna i Mallorca wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Dnia 2022-05-22 18:00 na obiekcie sportowym Estadio El Sadar odbył się mecz ligi La Liga kolejki 38. Zmierzyły się ze sobą Osasuna oraz Mallorca.

Gole strzelali: Ángel 47' 0-1 V. Muriqi C. Grenier 83' 0-2

Żółte kartki Osasuna: Darko Brašanac 62' David García 85'

Żółte kartki Mallorca: Manolo Reina 89' Pablo Maffeo 90'

Czerwone kartki Osasuna:

Sędzią głównym tego spotkania był Cesar Soto Grado, Spain. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Osasuna stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami oraz . Kolejno natomiast Mallorca podejmie . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Dzisiaj oddani fani śledzą poczynania, które dotyczą ligi La Liga. Ciekawe zespoły piłkarskie z ligi oraz zawodnicy jak Darko Brašanac Manolo Reina często gwarantują fantastycznym sympatykom mnóstwo emocji. Trafiamy na nieprzepisowe faule, idealnie wyliczone bramki i asysty, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Potyczki pomiędzy graczami z ligi są nieustępliwe, rzadko zdarza się, że są to zmagania mało interesujące. Zachęcamy, żeby przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz przeglądać spotkania sportowe emocjonującej ligi La Liga. Uczestnictwo takich zespołów jak Osasuna i Mallorca z ligi La Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Estadio El Sadar.