Na obiekcie Visit Mallorca Estadi odbyło się spotkanie Mallorca - Real Betis zakończone wynikiem 1-2

Pierwsza połowa spotkania między Mallorca a Real Betis zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2022-08-20 17:30 na stadionie Visit Mallorca Estadi odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 2 pomiędzy Mallorca a Real Betis.

Gole strzelali: Borja Iglesias 9' 0-1 V. Muriqi 56' 1-1 Lee Kang-In Borja Iglesias 73' 1-2

Żółte kartki Mallorca: Clément Grenier 45' Dani Rodríguez 66' Antonio Raíllo 70' Martin Valjent 70' Rodrigo Battaglia 73' Pablo Maffeo 84' Jaume Costa 90'

Żółte kartki Real Betis: William Carvalho 1' Juanmi 36' Nabil Fekir 65' Germán Pezzella 70' Rober González 82' Guido Rodríguez 84' Rui Silva 86' Loren Morón 90'

Czerwone kartki Real Betis:

Sędzią głównym tego spotkania był Pablo Gonzales Fuertes, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Mallorca zmierzy się już z Rayo Vallecano, następne spotkania z drużynami Girona i Real Madrid natomiast Real Betis z Osasuna. Następne mecze zagra z drużynami Real Madrid i Villarreal.

W dobie dzisiejszych czasów liczni fani z dużym zapałem śledzą poczynania, które dotyczą ligi La Liga. Uzdolnione zespoły piłkarskie i piłkarze jak Clément Grenier William Carvalho nieprzerwanie serwują własnym wiernym entuzjastom futbolu emocje sięgające zenitu. Cieszące oko walki między graczami bywają zajadłe, nie często bywa definitywnie, iż są to potyczki nie warte uwagi. Regularnie zdarzają się spektakularne asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieczyste faule, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. To też warto przeglądać spotkania piłkarskiej ligi La Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Mallorca oraz Real Betis jak ich udział w La Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Visit Mallorca Estadi.