Mecz pomiędzy Rayo Vallecano i Mallorca dnia 2022-08-27 17:30 - wynik końcowy 0-2

Rayo Vallecano kontra Mallorca zakończony wynikiem 0-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Rayo Vallecano oraz Mallorca wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Dnia 2022-08-27 17:30 na stadionie Estadio de Vallecas odbył się interesujący mecz ligi La Liga kolejki 3 pomiędzy Rayo Vallecano a Mallorca.

Gole strzelali: V. Muriqi 13' 0-1 Dani Rodríguez Lee Kang-In 64' 0-2

Żółte kartki Rayo Vallecano: Óscar Valentín 66'

Żółte kartki Mallorca: Clément Grenier 62' Antonio Sánchez 73' Copete 79'

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Główny arbiter spotkania - Jose Maria Sanchez Martinez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Rayo Vallecano stanie naprzeciw Osasuna, następne spotkania z drużynami Valencia i Athletic Club a Mallorca z Girona. Następne mecze zagra z drużynami Real Madrid i Almeria.

Coraz częściej oddani fani śledzą potyczki, które tyczą się ligi La Liga. Ciekawe zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Óscar Valentín Clément Grenier nieprzerwanie gwarantują fantastycznym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Interesujące zmagania pomiędzy zawodnikami zdarzają się zażarte, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, że są to potyczki usypiające. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone pokazaniem żółtej kartki, zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe czy asysty, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz oglądać spotkania piłkarskie emocjonującej ligi La Liga i śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Rayo Vallecano oraz Mallorca w lidze La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Estadio de Vallecas.