Spotkanie Mallorca - Girona, wynik końcowy 1-1

Mallorca - Girona, wynik 1-1.

Pierwsza połowa meczu między Mallorca i Girona zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2022-09-03 12:00 na obiekcie sportowym Visit Mallorca Estadi rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 4. Zmierzyły się Mallorca oraz Girona.

Gole strzelali: Raíllo 87' 1-0 Lee Kang-In Samuel Sáiz 90' 1-1

Żółte kartki Mallorca: Rodrigo Battaglia 14' Vedat Muriqi 29' Antonio Sánchez 58' Copete 90'

Żółte kartki Girona: Valentin Castellanos 23' Oriol Romeu 49'

Czerwone kartki Girona:

Sędzią głównym tego spotkania był Isidro Diaz de Mera Escuderos, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Mallorca stanie naprzeciw Real Madrid, następne spotkania z drużynami Almeria oraz Barcelona a Girona zmierzy się z Valladolid. Następne mecze zagra z drużynami Real Betis oraz Real Sociedad.

Dzisiaj oddani fani piłki nożnej śledzą starcia w lidze La Liga. Liczące się zespoły futbolowe oraz piłkarze jak Rodrigo Battaglia Valentin Castellanos raz za razem zapewniają wyborowym miłośnikom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Cieszące oko walki między graczami z ligi są nader zażarte, rzadko bywa, że są to spotkania nie warte uwagi. Nieprzerwanie natrafiamy na ostre faule zakończone pokazaniem czerwonej kartki, niezwykłe asysty oraz sytuacje podbramkowe, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych,śledzić spotkania sportowe emocjonującej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Mallorca i Girona i ich udział w lidze La Liga zapewnia super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Visit Mallorca Estadi.