Dnia 2022-09-03 12:00 na stadionie Visit Mallorca Estadi odbyło się spotkanie pomiędzy Mallorca i Girona zakończone wynikiem 1-1

Dnia 2022-09-03 12:00 na stadionie Visit Mallorca Estadi rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 4. Zmierzyły się ze sobą Mallorca i Girona.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Mallorca a Girona wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: Raíllo 87' 1-0 Lee Kang-In Samuel Sáiz 90' 1-1

Żółte kartki Mallorca: Rodrigo Battaglia 14' Vedat Muriqi 29' Antonio Sánchez 58' Copete 90'

Żółte kartki Girona: Valentin Castellanos 23' Oriol Romeu 49'

Czerwone kartki Girona:

Sędzią głównym tego spotkania był Isidro Diaz de Mera Escuderos, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Mallorca stawi czoła Real Madrid, następne spotkania z drużynami Almeria i Barcelona a Girona z Valladolid. Następne mecze zagra z drużynami Real Betis i Real Sociedad.

Mnóstwo fanów futbolu śledzi bardzo fascynujące starcia ligi La Liga. Ciekawe piłkarskie drużyny i piłkarze jak Rodrigo Battaglia Valentin Castellanos nieprzerwanie zapewniają pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Bardzo często zdarzają się nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone żółtym kartonikiem, idealnie wyliczone gole i asysty dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Cieszące oko potyczki pomiędzy piłkarzami bywają zaciekłe, nie często bywa, że są to widowiska usypiające. Z tego względu warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać mecze piłkarskie popularnej ligi La Liga. Mallorca i Girona jak ich udział w La Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Visit Mallorca Estadi.