Dnia 2022-09-11 12:00 miało miejsce spotkanie Real Madrid kontra Mallorca - wynik końcowy 4-1

Real Madrid kontra Mallorca zakończony wynikiem 4-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Real Madrid oraz Mallorca wynik wynosił 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-1.

W dniu 2022-09-11 12:00 na stadionie Estadio Santiago Bernabéu rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 5. Na przeciw siebie stanęły Real Madrid i Mallorca.

Gole strzelali: V. Muriqi 35' 0-1 Lee Kang-In F. Valverde 45' 1-1 Dani Ceballos Vinícius Júnior 72' 2-1 Rodrygo Rodrygo 89' 3-1 Carvajal A. Rüdiger 90' 4-1 T. Kroos

Żółte kartki Real Madrid: Ferland Mendy 25' Federico Valverde 34' David Alaba 81'

Żółte kartki Mallorca: Matija Nastasić 16' Pablo Maffeo 25' Antonio Raíllo 39' Martin Valjent 85' Antonio Sánchez 85'

Czerwone kartki Real Madrid:

Główny sędzia spotkania to Jorge Figueroa Vazquez, Spain. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Real Madrid stanie naprzeciw RB Leipzig, następne spotkania z drużynami Atletico Madrid i Osasuna. Kolejno natomiast Mallorca z Almeria. Następne mecze zagra z drużynami Barcelona i Elche.

Bardzo często oddani fani śledzą pasjonujące starcia, które dotyczą ligi La Liga. Fascynujące drużyny futbolowe i zawodnicy jak Ferland Mendy Matija Nastasić często zaserwowały pierwszorzędnym sympatykom emocje sięgające zenitu. Potyczki między piłkarzami ligowymi zdarzają się niezwykle zażarte, nie często zdarza się definitywnie, iż zmagania przynudzają. Nieustannie obserwujemy niezwykłe bramki czy asysty, bezlitosne faule kończące się czerwonym kartonikiem gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Dlatego więc warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich,oglądać mecze futbolowe ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Udział takich zespołów jak Real Madrid oraz Mallorca w lidze La Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Estadio Santiago Bernabéu.