Dnia 2022-09-17 12:00 odbyło się spotkanie Mallorca kontra Almeria zakończone wynikiem 1-0

Mallorca kontra Almeria, wynik 1-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Mallorca i Almeria wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-09-17 12:00 na stadionie Visit Mallorca Estadi odbył się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki 6. Na przeciw siebie stanęły Mallorca i Almeria.

Gole strzelali: Pablo Maffeo 25' 1-0

Żółte kartki Mallorca: Iñigo Ruiz de Galarreta 6' Jaume Costa 52' Kang-in Lee 90'

Żółte kartki Almeria: Lucas Robertone 36' Chumi 65' Largie Ramazani 78' Rodrigo Ely 90' Arnau Puigmal 90' Dyego Sousa 90'

Czerwone kartki Almeria:

Sędzią głównym tego spotkania był Juan Martinez Munuera, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Mallorca stanie naprzeciw Barcelona, następne spotkania z drużynami Elche i Sevilla. Kolejno natomiast Almeria z Athletic Club. Następne mecze zagra z drużynami Rayo Vallecano i Real Betis.

Bardzo często kibice śledzą starcia, które dotyczą ligi La Liga. Fascynujące drużyny futbolowe i piłkarze jak Iñigo Ruiz de Galarreta Lucas Robertone wielokrotnie gwarantują kapitalnym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Przyciągające uwagę potyczki między drużynami są bardzo zajadłe, rzadko bywa koniec końców, że widowiska nudzą. Zdarzają się spektakularne asysty oraz gole, nieczyste faule zakończone pokazaniem czerwonego kartonika dodające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy każdego fana, żeby oglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi La Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Mallorca i Almeria oraz ich udział w La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Visit Mallorca Estadi.