Na obiekcie Reale Arena odbyło się spotkanie między Real Sociedad oraz Mallorca zakończone wynikiem 1-0

Po pierwszej połowie spotkania między Real Sociedad oraz Mallorca wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2022-10-19 18:00 na stadionie Reale Arena rozegrał się interesujący mecz ligi La Liga kolejki 10 pomiędzy Real Sociedad a Mallorca.

Gole strzelali: Mikel Merino 4' 1-0 Brais Méndez

Żółte kartki Real Sociedad: Ander Guevara 51'

Żółte kartki Mallorca: Pablo Maffeo 63' Clément Grenier 81'

Czerwone kartki Real Sociedad:

Sędzią głównym tego spotkania był Miguel Angel Ortiz Arias, Spain. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Real Sociedad stawi czoła Omonia Nicosia, następne spotkania z drużynami Real Betis oraz Manchester United. Kolejno natomiast Mallorca zmierzy się z Espanyol. Następne mecze zagra z drużynami Villarreal oraz Atletico Madrid.

Bardzo często wierni fani śledzą pasjonujące starcia ligi La Liga. Liczące się zespoły piłkarskie oraz zawodnicy jak Ander Guevara Pablo Maffeo raz za razem sprawiają wyborowym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Natrafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, spektakularne asysty oraz sytuacje podbramkowe zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Interesujące walki między graczami zdarzają się niezwykle zagorzałe, nie często okazuje się, iż potyczki przynudzają. Zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych orazprzeglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Real Sociedad oraz Mallorca i ich udział w La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Reale Arena.