Spotkanie Mallorca vs Espanyol dnia 2022-10-28 19:00 - 1-1

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Mallorca a Espanyol wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-10-28 19:00 na stadionie Visit Mallorca Estadi odbył się mecz ligi La Liga kolejki 12 pomiędzy Mallorca a Espanyol.

Gole strzelali: V. Muriqi 48' 1-0 G. González José Carlos Lazo 70' 1-1 Brian Oliván

Żółte kartki Mallorca: Iñigo Ruiz de Galarreta 45' Giovanni González 76' Antonio Raíllo 89' Martin Valjent 90'

Żółte kartki Espanyol: Sergi Darder 78'

Czerwone kartki Mallorca: Pablo Maffeo -5'

Czerwone kartki Espanyol:

Sędzią głównym tego spotkania był Isidro Diaz de Mera Escuderos, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Mallorca stawi czoła Villarreal, następne spotkania z drużynami Atletico Madrid i Autol a Espanyol podejmie Atletico Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Villarreal i Rincón.

Bardzo często kibice z entuzjazmem śledzą potyczki w lidze La Liga. Uzdolnione drużyny futbolowe i piłkarze jak Iñigo Ruiz de Galarreta Sergi Darder nieprzerwanie gwarantują wyborowym fanom emocje zapadające w pamięć. Potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi bywają zażarte, bardzo rzadko bywa, iż spotkania przynudzają. Zdarzają się spektakularne sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezwzględne sytuacje na faul zakończone pokazaniem czerwonej kartki, które dodają wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Warto więc przeglądać spotkania piłkarskie znakomitej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Mallorca oraz Espanyol w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Visit Mallorca Estadi.