Spotkanie Cadiz kontra Mallorca, wynik 2-0

Cadiz kontra Mallorca, wynik 2-0. W dniu 2023-01-28 13:00 na stadionie Estadio Nuevo Mirandilla odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 19 pomiędzy Cadiz a Mallorca.

Pierwsza część spotkania między Cadiz oraz Mallorca zakończyła się 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Gole strzelali: T. Bongonda 10' 1-0 Álvaro Negredo Álex Fernández 38' 2-0

Żółte kartki Cadiz: Rubén Alcaraz 50' Isaac Carcelén 77'

Żółte kartki Mallorca: José Copete 44' Amath Ndiaye 90'

Czerwone kartki Cadiz:

Sędzią głównym tego spotkania był Ricardo De Burgos Bengoetxea, Spain. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu Cadiz zmierzy się już z Athletic Club, następne spotkania z drużynami Girona i Barcelona. Kolejno natomiast Mallorca z Real Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Sevilla i Villarreal.

Coraz częściej liczna grupa fanów futbolu z zaangażowaniem śledzi starcia ligi La Liga. Liczące się zespoły futbolowe z tejże ligi i piłkarze jak Rubén Alcaraz José Copete wielokrotnie zaserwowały kapitalnym miłośnikom futbolu mnóstwo pozytywnych przeżyć. Potyczki między drużynami bywają zaciekłe, niezwykle rzadko zdarza się, że są to potyczki mało interesujące. Ustawicznie obserwujemy bezwzględne faule, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe oraz asysty zapewniające wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, oglądać spotkania piłkarskie znanej ligi La Liga i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Cadiz oraz Mallorca i ich udział w La Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Estadio Nuevo Mirandilla.