Spotkanie między Mallorca oraz Villarreal na stadionie Visit Mallorca Estadi - 4-2

Mallorca - Villarreal, wynik końcowy 4-2.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Mallorca a Villarreal wynik to 2-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-2.

Dnia 2023-02-18 17:30 na stadionie Visit Mallorca Estadi odbył się mecz ligi La Liga kolejki 22 pomiędzy Mallorca a Villarreal.

Gole strzelali: T. Kadewere 20' 1-0 V. Muriqi José Luis Morales 43' 1-1 Dani Rodríguez 45' 2-1 Pablo Maffeo S. Chukwueze 50' 2-2 Yeremy Pino Dani Rodríguez 56' 3-2 Lee Kang-In V. Muriqi 63' 4-2 Raíllo

Żółte kartki Mallorca: Dani Rodríguez 21' Antonio Raíllo 37' Jaume Costa 69' José Copete 72' Matija Nastasić 89'

Żółte kartki Villarreal:

Czerwone kartki Villarreal: Manu Trigueros 21'

Sędzią głównym tego spotkania był Jose Maria Sanchez Martinez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Mallorca stawi czoła Espanyol, następne spotkania z drużynami Elche oraz Real Sociedad a Villarreal zmierzy się z Getafe. Następne mecze zagra z drużynami Almeria oraz Real Betis.

Liczna grupa fanów śledzi fascynujące poczynania, które tyczą się ligi La Liga. Utalentowane zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak Dani Rodríguez nieraz zaserwowały wspaniałym fanom wiele emocji. Potyczki między drużynami są zajadłe, nie często bywa ostatecznie, iż widowiska nudzą fana. Systematycznie trafiamy na bezwzględne faule zakończone wielokrotnie żółtą kartką, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe i asysty, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, śledzić wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi La Liga oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich. Mallorca oraz Villarreal i ich udział w La Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Visit Mallorca Estadi.