Spotkanie pomiędzy Mallorca i Real Sociedad na stadionie Visit Mallorca Estadi dnia 2023-03-12 13:00 - końcowy wynik 1-1

Mallorca vs Real Sociedad, wynik końcowy 1-1.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Mallorca oraz Real Sociedad wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2023-03-12 13:00 na obiekcie sportowym Visit Mallorca Estadi odbył się interesujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 25 pomiędzy Mallorca a Real Sociedad.

Gole strzelali: Carlos Fernández 3' 0-1 David Silva Lee Kang-In 50' 1-1 Abdón Prats

Żółte kartki Mallorca: Dani Rodríguez 11' Giovanni González 79'

Żółte kartki Real Sociedad: Carlos Fernández 41' Alexander S?rloth 90'

Czerwone kartki Real Sociedad: Mikel Merino 90'

Główny arbiter meczu - Juan Martinez Munuera, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Mallorca zmierzy się już z Real Betis, następne spotkania z drużynami Osasuna i Valladolid. Kolejno natomiast Real Sociedad zmierzy się z AS Roma. Następne mecze zagra z drużynami Elche i Villarreal.

Fani piłki nożnej śledzą ekscytujące potyczki ligi La Liga. Ciekawe zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak Dani Rodríguez Carlos Fernández bardzo często zagwarantowały wyśmienitym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Obserwujemy idealnie wyliczone gole czy asysty, nieczyste faule zakończone pokazaniem żółtego kartonika, które dodają niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Walki pomiędzy drużynami piłkarskimi bywają zagorzałe, nie często bywa, iż mecze przynudzają. Z tego względu warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych oraz oglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Mallorca oraz Real Sociedad oraz ich udział w lidze La Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Visit Mallorca Estadi.