Spotkanie Celta Vigo kontra Mallorca zakończone wynikiem 0-1 dnia 2023-04-17 19:00 na stadionie Abanca-Balaídos

Dnia 2023-04-17 19:00 na stadionie Abanca-Balaídos rozegrał się znakomity mecz ligi La Liga kolejki 29. Na przeciw siebie stanęły Celta Vigo oraz Mallorca.

Po pierwszej połowie spotkania między Celta Vigo oraz Mallorca wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: A. Ndiaye 21' 0-1 Raíllo

Żółte kartki Celta Vigo: Hugo Mallo 45' Hugo Mallo 90'

Żółte kartki Mallorca: Manu Morlanes 61'

Czerwone kartki Celta Vigo: Hugo Mallo 90'

Główny sędzia spotkania - Miguel Angel Ortiz Arias, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Celta Vigo stanie naprzeciw Elche, następne spotkania z drużynami Villarreal oraz Getafe natomiast Mallorca zmierzy się z Atletico Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Athletic Club oraz Girona.

Coraz częściej zauważamy, że liczni kibice śledzą poczynania w lidze La Liga. Ciekawe futbolowe zespoły oraz piłkarze tacy jak m.in. Hugo Mallo Manu Morlanes niejednokrotnie zagwarantowały swoim stałym fanom mnóstwo emocji. Zapadające w pamięć walki między drużynami zdarzają się bardzo zajadłe, rzadko bywa, że widowiska męczą kibica. Trafiamy na przechodzące do historii gole oraz asysty, nieprzepisowe faule, które gwarantują wspaniałe przeżycia z meczu. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi La Liga. Celta Vigo oraz Mallorca jak ich udział w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Abanca-Balaídos.