Spotkanie Mallorca vs Athletic Club na obiekcie Visit Mallorca Estadi dnia 2023-05-01 17:00 - końcowy wynik 1-1

Mallorca vs Athletic Club 1-1. W dniu 2023-05-01 17:00 na stadionie Visit Mallorca Estadi rozegrał się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 32. Na przeciw siebie stanęły Mallorca oraz Athletic Club.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Mallorca a Athletic Club wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: Lee Kang-In 58' 1-0 V. Muriqi I. Williams 90' 1-1

Żółte kartki Mallorca: Antonio Raíllo 15' Vedat Muriqi 17' Pablo Maffeo 29' Iñigo Ruiz de Galarreta 90'

Żółte kartki Athletic Club: Yuri Berchiche 40' Nico Williams 63'

Czerwone kartki Mallorca: Antonio Raíllo -5'

Czerwone kartki Athletic Club:

Sędzią głównym tego spotkania był Jorge Figueroa. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Mallorca stanie naprzeciw Cadiz, następne spotkania z drużynami Almeria oraz Valencia. Kolejno natomiast Athletic Club z Villarreal. Następne mecze zagra z drużynami Celta Vigo oraz Osasuna.

Dzisiaj oddani kibice śledzą ciekawe starcia ligi La Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie z ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Antonio Raíllo Yuri Berchiche często sprawiają kapitalnym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Niesamowite walki pomiędzy graczami okazują się bardzo zażarte, rzadko bywa, że są to spotkania nudne. Zdarzają się brutalne sytuacje z faulem zakończone żółtą kartką, widowiskowe asysty i bramki, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Dlatego więc warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Udział takich drużyn jak Mallorca oraz Athletic Club z ligi La Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Visit Mallorca Estadi.