Spotkanie Almeria - Mallorca, wynik 3-0

Almeria - Mallorca zakończony wynikiem 3-0. W dniu 2023-05-20 16:30 na stadionie Power Horse Stadium – Estadio de los Juegos Mediterráneos rozegrał się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 35 pomiędzy Almeria a Mallorca.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Almeria oraz Mallorca wynik to 2-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

Gole strzelali: Lázaro 12' 1-0 Lázaro 42' 2-0 Lázaro 58' 3-0 L. Suárez

Żółte kartki Almeria: Rodrigo Ely 7'

Żółte kartki Mallorca: Kang-in Lee 67' Dennis Hadžikadunić 83'

Czerwone kartki Almeria:

Sędzią głównym tego spotkania był Carlos Del Cerro Grande, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Almeria stanie naprzeciw Real Sociedad, następne spotkania z drużynami Valladolid oraz Espanyol. Kolejno natomiast Mallorca z Valencia. Następne mecze zagra z drużynami Barcelona oraz Rayo Vallecano.

Kibice śledzą ciekawe potyczki, które tyczą się ligi La Liga. Składające się z utalentowanych obrońców/napastników zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak Rodrigo Ely Kang-in Lee często gwarantują wyborowym sympatykom emocje z najwyższej półki. Walki pomiędzy piłkarzami bywają zaciekłe, rzadko zdarza się ostatecznie, że są to potyczki nie warte uwagi. Bardzo często obserwujemy brutalne sytuacje na faul, przepiękne asysty oraz gole gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Gorąco zachęcamy, aby oglądać mecze piłkarskie ligi La Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Almeria oraz Mallorca jak ich udział w La Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Power Horse Stadium – Estadio de los Juegos Mediterráneos.