Dnia 2023-06-04 16:30 miał miejsce mecz pomiędzy Mallorca i Rayo Vallecano zakończony wynikiem 3-0

Mallorca - Rayo Vallecano, wynik 3-0.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Mallorca oraz Rayo Vallecano wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-0.

W dniu 2023-06-04 16:30 na stadionie Visit Mallorca Estadi odbył się znakomity mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 38 pomiędzy Mallorca a Rayo Vallecano.

Gole strzelali: V. Muriqi 51' 1-0 Dani Rodríguez Copete 71' 2-0 Lee Kang-In Ángel 90' 3-0 Dani Rodríguez

Żółte kartki Mallorca:

Żółte kartki Rayo Vallecano:

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Główny sędzia meczu to Antonio Mateu Lahoz, Spain. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Mallorca zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami i natomiast Rayo Vallecano z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Dzisiaj wielu kibiców z entuzjazmem śledzi pasjonujące starcia w lidze La Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie z tej ligi i piłkarze jak stale gwarantują kapitalnym entuzjastom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Obserwujemy niezwykłe asysty i bramki, ostre sytuacje z faulem zapewniające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy zawodnikami są niezwykle zajadłe, nie często bywa, iż są to widowiska nie warte uwagi. Z tego powodu warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, przeglądać mecze piłkarskie znanej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Mallorca oraz Rayo Vallecano jak ich udział w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Visit Mallorca Estadi.