Back to Top

Miłośnicy drużyny RCD Majorka!

Mallorca - Granada CF, wynik końcowy 1-0

Dnia 2024-03-16 13:00 miało miejsce spotkanie Mallorca vs Granada CF zakończone wynikiem 1-0

W rozgrywkach hiszpańskiej La Liga doszło do starcia pomiędzy drużynami Mallorca i Granada CF, które odbyło się 16 marca o godzinie 13:00 na Estadi Mallorca Son Moix. Wyrównany mecz zakończył się minimalnym zwycięstwem 1-0 dla gospodarzy, którzy zdobyli bramkę decydującą o losach spotkania. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, żadna z drużyn nie zdołała umieścić piłki w siatce, co zmieniło się po przerwie, kiedy to Mallorca zapewniła sobie cenne trzy punkty.

Mecz Barcelona - Mallorca, wynik końcowy 1-0

Barcelona vs Mallorca, wynik meczu 1-0

Wczorajszy mecz pomiędzy Barceloną a Mallorcą w ramach 28. kolejki La Liga dostarczył wielu emocji fanom piłki nożnej. Spotkanie rozgrywane na Estadi Olímpic Lluís Companys zakończyło się zwycięstwem Barcelony 1-0. Mimo że na przerwę obie drużyny schodziły z remisem 0-0, ostatecznie to gospodarze sięgnęli po trzy punkty, zdobywając bramkę decydującą o wyniku.

Mecz pomiędzy Mallorca vs Girona wynik spotkania 1-0

Na obiekcie Estadi Mallorca Son Moix dnia 2024-03-03 17:30 odbył się mecz Mallorca kontra Girona zakończony wynikiem 1-0

W emocjonującym starciu w ramach 27. kolejki La Ligi drużyna Mallorca podejmowała u siebie ekipę Girona. Mecz, który odbył się 3 marca 2024 roku o godzinie 17:30 na Estadi Mallorca Son Moix, zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1-0. To był pojedynek pełen napięcia i emocji, który pozostawił kibiców na krawędzi foteli do samego końca.

Mecz pomiędzy Alaves vs Mallorca, wynik 1-1

Dnia 2024-02-24 17:30 na obiekcie Estadio de Mendizorroza miało miejsce spotkanie między Alaves i Mallorca zakończone wynikiem 1-1

W meczu piłkarskim rozegranym w ramach 26. kolejki La Ligi drużyny Alaves i Mallorca podzieliły się punktami po remisowym starciu zakończonym wynikiem 1-1. Spotkanie, które odbyło się w Estadio de Mendizorroza, nie przyniosło rozstrzygnięcia, a obie ekipy musiały zadowolić się podziałem punktów. Mecz miał miejsce 2 dni temu, dokładnie 24 lutego o godzinie 17:30.

Mallorca - Real Sociedad, wynik końcowy 1-2

Spotkanie Mallorca kontra Real Sociedad, wynik 1-2

Wczorajszy wieczór na Estadi Mallorca Son Moix obfitował w emocje podczas starcia pomiędzy drużynami Mallorca i Real Sociedad. Mecz zakończył się zwycięstwem Real Sociedad, które pokonało gospodarzy 2:1 po bramkach strzelonych w drugiej połowie. Spotkanie to, które odbyło się w ramach 25. kolejki La Liga, dostarczyło wielu niezapomnianych momentów dla kibiców obu drużyn.

Mecz Mallorca kontra Rayo Vallecano, wynik 2-1

Dnia 2024-02-11 15:15 na obiekcie Estadi Mallorca Son Moix miało miejsce spotkanie Mallorca - Rayo Vallecano zakończone wynikiem 2-1

Wczorajszy mecz piłkarski pomiędzy drużynami Mallorca i Rayo Vallecano w ramach 24. kolejki hiszpańskiej La Liga dostarczył kibicom wiele emocji. Spotkanie, które odbyło się 11 lutego o godzinie 15:15 na Estadi Mallorca Son Moix, zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-1 po bramkach strzelonych po przerwie.

Mecz pomiędzy Mallorca vs Real Betis, wynik końcowy 0-1

Na obiekcie Estadi Mallorca Son Moix dnia 2024-01-27 20:00 odbył się mecz Mallorca - Real Betis zakończony wynikiem 0-1

Wczorajszy wieczór przyniósł emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Mallorca i Real Betis. Spotkanie to odbyło się na Estadi Mallorca Son Moix, a zwycięstwo przypadło ekipie Real Betis, która pokonała gospodarzy 1-0. Mecz ten miał miejsce w ramach 22. kolejki La Liga, a jedynego gola strzelono jeszcze przed przerwą, ustalając wynik na 0-1.]]>

Mecz pomiędzy Villarreal vs Mallorca zakończony wynikiem 1-1

Na obiekcie Estadio de la Cerámica odbył się mecz pomiędzy Villarreal i Mallorca zakończony wynikiem 1-1

W meczu 21. kolejki hiszpańskiej La Liga drużyny Villarreal i Mallorca zremisowały 1-1. Spotkanie odbyło się w Estadio de la Cerámica. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Villarreal 1-0, lecz w drugiej połowie Mallorca zdołała wyrównać wynik, ustalając ostateczny rezultat.

Mecz Mallorca vs Celta Vigo 1-1

Na stadionie Estadi Mallorca Son Moix odbył się mecz Mallorca vs Celta Vigo zakończony wynikiem 1-1

Wczoraj doszło do zaciętego meczu pomiędzy drużynami Mallorca i Celta Vigo w ramach 20. kolejki La Liga. Mecz zakończył się remisem 1-1, a emocje sięgały zenitu na Estadi Mallorca Son Moix. Mimo że wynik na przerwę również wskazywał remis 1-1, to obie drużyny starały się zdobyć zwycięskiego gola, co sprawiło, że widowisko było niezwykle intensywne.

Real Madrid vs Mallorca wynik meczu 1-0

Mecz Real Madrid vs Mallorca zakończony wynikiem 1-0

W niedzielnym starciu w ramach 19. kolejki La Liga, Real Madrid podejmował Mallorcę na Estadio Santiago Bernabéu. Po zaciętym meczu Los Blancos zdołali wywalczyć zwycięstwo wynikiem 1-0, dzięki bramce strzelonej w drugiej połowie. Mecz zakończył się wynikiem 0-0 na przerwę, a zwycięskiego gola dla Realu zdobył ich napastnik w 67. minucie. Mimo starań drużyny z Mallorki, to gospodarze z Madrytu zgarnęli trzy punkty.

Almeria vs Mallorca zakończony wynikiem 0-0

Spotkanie Almeria kontra Mallorca zakończone wynikiem 0-0

Dnia 17 grudnia 2023 roku o godzinie 13:00 na stadionie Power Horse Stadium – Estadio de los Juegos Mediterráneos, drużyny Almeria i Mallorca rozegrały mecz w ramach 17. kolejki La Liga. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 0-0, a wynik na przerwę również wskazywał na brak bramek.