Spotkanie Real Betis - Mallorca zakończone wynikiem 2-0

W sobotę, o godzinie 15:15, odbył się emocjonujący mecz w ramach 12. kolejki La Liga pomiędzy drużynami Real Betis i Mallorca. Spotkanie miało miejsce na Estadio Benito Villamarín, a nad przebiegiem rozgrywki czuwał sędzia Miguel Angel Ortiz Arias z Hiszpanii.

Mecz pomiędzy Real Betis a Mallorca

W dniu 4 listopada 2023 roku o godzinie 15:15 na Estadio Benito Villamarin odbyło się starcie pomiędzy drużynami Real Betis i Mallorca w ramach 12. kolejki La Liga. Mecz zakończył się wynikiem 2-0 na korzyść gospodarzy.

Real Betis objęło prowadzenie już w 7. minucie meczu za sprawą bramki Williana José, który wykorzystał asystę Juana Mirandy. Wynik na przerwę to 1-0. Drugą bramkę zdobył Ayoze Pérez w 65. minucie, po asyście Luiza Henrique. Mallorca nie zdołało odpowiedzieć i spotkanie zakończyło się zwycięstwem Real Betis 2-0.

Spotkanie nie obfitowało w wiele kartek. Jedynie piłkarz drużyny gospodarzy, Germán Pezzella, otrzymał żółtą kartkę w pierwszej minucie meczu. Natomiast zawodnicy Mallorcy - Martin Valjent, Omar Mascarell, Cyle Larin i ponownie Omar Mascarell - również dostali żółte kartki. Ostatecznie to Omar Mascarell został ukarany czerwoną kartką w 45. minucie spotkania.

Sędzią meczu był Miguel Angel Ortiz Arias z Hiszpanii. Mecz przebiegał w rytmie jednej bramki na połowę, jednak emocji nie brakowało. Z pewnością był to widowiskowy mecz dla kibiców obydwu drużyn.

Kolejne mecze Real Betis to starcia z Aris, Sevillą oraz Las Palmas. Natomiast Mallorca zmierzy się z zespołami Cadiz, Atletico Madrid i Alaves.