Dnia 2024-02-11 15:15 na obiekcie Estadi Mallorca Son Moix miało miejsce spotkanie Mallorca - Rayo Vallecano zakończone wynikiem 2-1

Wczorajszy mecz piłkarski pomiędzy drużynami Mallorca i Rayo Vallecano w ramach 24. kolejki hiszpańskiej La Liga dostarczył kibicom wiele emocji. Spotkanie, które odbyło się 11 lutego o godzinie 15:15 na Estadi Mallorca Son Moix, zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-1 po bramkach strzelonych po przerwie.

Relacja z meczu piłki nożnej: Mallorca - Rayo Vallecano

Mecz pomiędzy drużynami Mallorca a Rayo Vallecano odbył się wczoraj na Estadi Mallorca Son Moix o godzinie 15:15. La Liga przyniosła emocjonujące starcie w 24. kolejce, które zakończyło się wynikiem 2-1 na korzyść gospodarzy.

Sprawozdanie z meczu

Po pierwszej połowie, kibice byli zaniepokojeni brakiem bramek na tablicy wyników. Atmosfera na stadionie była napięta, a zawodnicy obu drużyn starali się przełamać impas. Dopiero w 48. minucie to Antonio Sánchez z Mallorcy zdobył pierwszego gola, dzięki asyście Dani Rodrígueza, otwierając wynik na 1-0 dla gospodarzy. Rayo Vallecano postanowiło jednak odpowiedzieć i w 76. minucie Álvaro García doprowadził do wyrównania 1-1, wprowadzając dodatkowe emocje na boisku. Mecz stał się jeszcze bardziej zacięty, a piłkarze z obu stron walczyli o zwycięstwo. W samej końcówce, w 90. minucie, V. Muriqi zdobył decydującego gola dla Mallorki, ponownie przy udziale Dani Rodrígueza, ustalając ostateczny wynik na 2-1 dla gospodarzy. Ekscytujące zakończenie spotkania sprawiło, że kibice dostali dokładnie to, czego oczekiwali. Na boisku nie obyło się również bez kartek. Gospodarze otrzymali żółte kartki: Matija Nastasić już w 1. minucie, Vedat Muriqi w 39. minucie, Dani Rodríguez w 41. minucie oraz Abdón Prats w doliczonym czasie gry. Niestety, informacje o kartkach dla gości nie zostały podane. Ostatecznie, Mallorca pokonała Rayo Vallecano 2-1 i zebrała cenne trzy punkty. Obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom gry, zapewniając emocje do samego końca. Kolejne mecze dla Mallorki to starcia z Realem Sociedad, Alaves oraz ponownie z Realem Sociedad, natomiast Rayo Vallecano zmierzy się z Realem Madryt, Gironą oraz Cadiz. Emocje gwarantowane!