Na obiekcie Estadi Mallorca Son Moix dnia 2024-01-27 20:00 odbył się mecz Mallorca - Real Betis zakończony wynikiem 0-1

Wczorajszy wieczór przyniósł emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Mallorca i Real Betis. Spotkanie to odbyło się na Estadi Mallorca Son Moix, a zwycięstwo przypadło ekipie Real Betis, która pokonała gospodarzy 1-0. Mecz ten miał miejsce w ramach 22. kolejki La Liga, a jedynego gola strzelono jeszcze przed przerwą, ustalając wynik na 0-1.]]>

Relacja z meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami Mallorca a Real Betis, który odbył się 27 stycznia 2024 roku o godzinie 20:00 w ramach 22. kolejki La Liga na Estadi Mallorca Son Moix.

Emocjonujący Mecz na Estadi Mallorca Son Moix

Estadi Mallorca Son Moix po raz kolejny gościł emocjonujące starcie piłkarskie, tym razem pomiędzy gospodarzami z Mallorca a drużyną Real Betis. Atmosfera na stadionie była gorąca, a kibice nie mogli się doczekać rozpoczęcia meczu.

Sędzia główny Javier Iglesias Villanueva przeprowadził ceremonię otwarcia, a zawodnicy obu drużyn wbiegli na boisko pełni determinacji i gotowi do walki o zwycięstwo.

Po pierwszej połowie wynik był faworyzowany przez Real Betis, którzy zdobyli bramkę w 45. minucie, dzięki strzałowi Sergi Altimira z asystą N. Fekira.

Druga połowa przyniosła wiele emocji, a obie drużyny walczyły o zmianę wyniku. Gospodarze otrzymali dwie żółte kartki - Toni Lato w 75. minucie oraz Jaume Costa w doliczonym czasie gry, natomiast jedną żółtą kartkę otrzymał Rui Silva z drużyny gości w 79. minucie.

Mimo zażartej walki, żadna z drużyn nie otrzymała czerwonej kartki. Ostateczny wynik meczu to 0-1 na korzyść Real Betis, którzy opuszczają Estadi Mallorca Son Moix z trzema punktami w tabeli.

Następne mecze dla Mallorca to starcia z Athletic Club, Real Sociedad oraz Rayo Vallecano, natomiast Real Betis zmierzy się z drużynami Getafe oraz Cadiz.