Spotkanie Mallorca kontra Real Sociedad, wynik 1-2

Wczorajszy wieczór na Estadi Mallorca Son Moix obfitował w emocje podczas starcia pomiędzy drużynami Mallorca i Real Sociedad. Mecz zakończył się zwycięstwem Real Sociedad, które pokonało gospodarzy 2:1 po bramkach strzelonych w drugiej połowie. Spotkanie to, które odbyło się w ramach 25. kolejki La Liga, dostarczyło wielu niezapomnianych momentów dla kibiców obu drużyn.

Relacja z meczu Mallorca vs Real Sociedad

Mecz pomiędzy drużynami Mallorca a Real Sociedad w ramach 25. kolejki La Liga odbył się na Estadi Mallorca Son Moix o godzinie 17:30. Sędzia główny Pablo González Fuertes poprowadził spotkanie, które dostarczyło wielu emocji i zwrotów akcji.

Od samego początku gospodarze, Mallorca, ruszyli do ataku z determinacją. W 4. minucie Antonio Sánchez otworzył wynik spotkania, wykorzystując doskonałą asystę C. Larina, co sprawiło, że trybuny eksplodowały radością.

Jednak Real Sociedad nie zamierzało się poddawać i odpowiedziało szybko. W 38. minucie T. Kubo doprowadził do wyrównania po akcji z Zubeldią, co dało gościom nową nadzieję na odwrócenie losów meczu.

Po zaciętej walce, gdy wszystko wskazywało na remis, niespodziewanie w doliczonym czasie gry, w 90. minucie, Mikel Merino strzelił bramkę na wagę zwycięstwa dla Real Sociedad, asystując Jonowi Pacheco. To gol, który zadecydował o końcowym wyniku 1-2 na korzyść gości.

Ale emocje nie skończyły się na bramkach. Sędzia pokazał wiele żółtych kartek, karcąc zawodników obu drużyn za zbyt agresywne zachowanie na boisku. Warto zauważyć, że w 45. minucie Antonio Raíllo z Mallorki otrzymał drugą żółtą kartkę i musiał opuścić boisko, co było poważnym ciosem dla gospodarzy.

Ostatecznie Real Sociedad odniosło zwycięstwo na terenie Mallorki, co z pewnością zwiększyło morale drużyny przed kolejnymi spotkaniami. Obie ekipy zaprezentowały wysoki poziom futbolu, a kibice mogli cieszyć się z widowiska dostarczonego przez obie drużyny.

Następny mecz Mallorki odbędzie się z Alaves, natomiast Real Sociedad zmierzy się z Villarrealem. Ten wieczór na Estadi Mallorca Son Moix z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich fanów piłki nożnej.