Mecz Villarreal - Mallorca zakończony wynikiem 0-2 na stadionie Estadio Ciudad de Valencia dnia 2022-11-06 17:30

W dniu 2022-11-06 17:30 na stadionie Estadio Ciudad de Valencia odbył się interesujący mecz ligi La Liga kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły Villarreal oraz Mallorca.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Villarreal i Mallorca wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Gole strzelali: V. Muriqi 32' 0-1 G. González A. Ndiaye 75' 0-2 V. Muriqi

Żółte kartki Villarreal: Samuel Chukwueze 49' Alberto Moreno 58' Alejandro Baena 64' Pau Torres 75'

Żółte kartki Mallorca: Iddrisu Baba 41' Giovanni González 47' Kang-in Lee 55' Dani Rodríguez 60' Vedat Muriqi 71' Jaume Costa 83'

Czerwone kartki Villarreal:

Sędzią głównym tego spotkania był Alejandro Muniz Ruiz, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Villarreal stanie naprzeciw Espanyol, następne spotkania z drużynami Santa Amalia oraz Valencia a Mallorca z Atletico Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Autol oraz Getafe.

Wierni fani piłki nożnej śledzą starcia w lidze La Liga. Składające się z utalentowanych obrońców/napastników drużyny futbolowe oraz zawodnicy jak Samuel Chukwueze Iddrisu Baba nieprzerwanie sprawiają fantastycznym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo wspaniałych przeżyć. Przyciągające uwagę walki pomiędzy piłkarzami ligowymi są nieustępliwe, nie często okazuje się, że są to zmagania nudne. Zdarzają się ostre faule zakończone żółtym kartonikiem, wspaniałe bramki i asysty gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, przeglądać spotkania sportowe emocjonującej ligi La Liga oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Villarreal i Mallorca w lidze La Liga zapewnia super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Estadio Ciudad de Valencia.