Na obiekcie Estadio de la Cerámica odbył się mecz pomiędzy Villarreal i Mallorca zakończony wynikiem 1-1

W meczu 21. kolejki hiszpańskiej La Liga drużyny Villarreal i Mallorca zremisowały 1-1. Spotkanie odbyło się w Estadio de la Cerámica. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Villarreal 1-0, lecz w drugiej połowie Mallorca zdołała wyrównać wynik, ustalając ostateczny rezultat.

Relacja z meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami Villarreal i Mallorca:

Piękny wieczór na Estadio de la Cerámica

W niedzielnym popołudniu, na stadionie Estadio de la Cerámica, odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Villarreal i Mallorca. Atmosfera na stadionie była niesamowita, a kibice obu drużyn wnieśli mnóstwo emocji na trybuny.

Pierwsza połowa

Po emocjonującym starcie, to drużyna gospodarzy jako pierwsza objęła prowadzenie. W 45. minucie A. Sørloth wykorzystał świetną okazję i strzelił bramkę, dając swojej drużynie prowadzenie 1-0 przed przerwą.

Druga połowa

Drugą połowę rozpoczęliśmy z równie dużym zaangażowaniem. Jednak to drużyna gości zaskoczyła wszystkich w ostatnich chwilach meczu. W 90. minucie Javi Llabrés strzelił bramkę, doprowadzając do wyrównania 1-1.

Sędzia Miguel Angel Ortiz Arias miał pełne ręce roboty, rozdając żółte kartki zawodnikom obu drużyn. Widzieliśmy wiele emocji, zaangażowania i walki o każdą piłkę. Niestety, emocje sięgnęły zenitu w przypadku Pepe Reiny, który otrzymał czerwoną kartkę ostatecznie zmieniając bieg wydarzeń.

Mecz zakończył się remisem 1-1, co sprawiło, że żaden z zespołów nie mógł cieszyć się z pełnej wygranej. Następne mecze dla Villarreal to starcia z takimi drużynami jak Barcelona, Cadiz i Alaves, natomiast dla Mallorca - Girona, Real Betis i Athletic Club.