Na stadionie Estadi Mallorca Son Moix odbył się mecz Mallorca vs Celta Vigo zakończony wynikiem 1-1

Wczoraj doszło do zaciętego meczu pomiędzy drużynami Mallorca i Celta Vigo w ramach 20. kolejki La Liga. Mecz zakończył się remisem 1-1, a emocje sięgały zenitu na Estadi Mallorca Son Moix. Mimo że wynik na przerwę również wskazywał remis 1-1, to obie drużyny starały się zdobyć zwycięskiego gola, co sprawiło, że widowisko było niezwykle intensywne.

Mecz piłki nożnej: Mallorca vs Celta Vigo

Wczorajszy mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Mallorca i Celta Vigo na Estadi Mallorca Son Moix zapewnił kibicom pełne emocji do samego końca. Ostateczny wynik 1-1 odzwierciedlał zaciętą walkę obu ekip przez całe spotkanie.

Już w 10. minucie meczu, Iago Aspas otworzył wynik na korzyść gości, strzelając pięknego gola na asystę Jørgena Stranda Larsena. Celta Vigo zdołała utrzymać swoją przewagę do 43. minuty, kiedy to Cyle Larin z Mallorcy wyrównał po efektownym trafieniu, zasługując na asystę od Giovanniego Gonzáleza.

Wyrównane widowisko na boisku przełożyło się również na rywalizację fizyczną, co odbiło się echem w postaci kilku żółtych kartek. Zawodnicy obu drużyn, starając się utrzymać kontrolę nad meczem, otrzymali upomnienia od sędziego.

Pomimo napiętej atmosfery na boisku, żadna z drużyn nie zdołała uzyskać przewagi, co ostatecznie zaowocowało remisem 1-1. Zarówno Mallorca, jak i Celta Vigo, mogą być zadowolone z punktu, który zdobyły w tym spotkaniu.

Teraz obie drużyny przygotowują się do kolejnych wyzwań. Mallorca zmierzy się z Tenerife, Villarrealem i Realem Betis, natomiast Celta Vigo stanie do potyczek z Valencią, Realem Sociedad i Gironą.