Dnia 2024-02-24 17:30 na obiekcie Estadio de Mendizorroza miało miejsce spotkanie między Alaves i Mallorca zakończone wynikiem 1-1

W meczu piłkarskim rozegranym w ramach 26. kolejki La Ligi drużyny Alaves i Mallorca podzieliły się punktami po remisowym starciu zakończonym wynikiem 1-1. Spotkanie, które odbyło się w Estadio de Mendizorroza, nie przyniosło rozstrzygnięcia, a obie ekipy musiały zadowolić się podziałem punktów. Mecz miał miejsce 2 dni temu, dokładnie 24 lutego o godzinie 17:30.

Starcie na Estadio de Mendizorroza między Alaves a Mallorca zakończone remisem 1-1

Dramatyczne emocje towarzyszyły piłkarskiemu widowisku, jakim było starcie pomiędzy drużynami Alaves i Mallorca na Estadio de Mendizorroza. Sędzia główny Victor Garcia Verdura poprowadził tę zaciętą konfrontację, która zakończyła się podziałem punktów. Gospodarze otworzyli wynik po strzale C. Benavídeza w 76. minucie, jednak zespół z Mallorki odpowiedział golam M. Nastasića w 88. minucie, ustalając ostateczny rezultat na 1-1.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 17:30 z ogromnym wsparciem kibiców obu drużyn, którzy stworzyli niesamowitą atmosferę na stadionie. Piłkarze obu ekip zaprezentowali wysoki poziom techniczny i zaangażowanie przez całe 90 minut, co przekładało się na widowisko pełne zwrotów akcji.

Na murawie Estadio de Mendizorroza można było dostrzec wiele znakomitych indywidualności, ale to Luis Rioja z Alaves oraz M. Nastasić z Mallorki okazali się bohaterami strzelającymi bramki dla swoich drużyn. Benavídez asystował przy golu Rioji, a Nastasić zaskoczył gospodarzy w końcówce meczu.

Gospodarze z Alaves otrzymali żółte kartki, jednak nie ujrzał czerwonej kartki żaden z zawodników obu drużyn. Nacho Vidal został ukarany w 54. minucie, a Cyle Larin z Mallorki zobaczył żółtą kartkę w doliczonym czasie gry. Mimo wzmożonej walki na boisku, zawodnicy zachowali fair play.

Remis 1-1 oznacza, że obie drużyny muszą podzielić się punktami i skupić się na kolejnych wyzwaniach. Alaves zmierzy się kolejno z Osasuną, Rayo Vallecano oraz Athletic Club, natomiast Mallorca czekają starcia z Realem Sociedad, Gironą oraz Barceloną. Kibice mogą oczekiwać dalszych emocji i zaciętych pojedynków w hiszpańskiej La Lidze.