Athletic Club kontra Mallorca, wynik meczu 4-0

W dniu 2 lutego 2024 r. o godzinie 20:00 na stadionie San Mamés Barria odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Athletic Club i Mallorca w ramach 23. kolejki La Liga. Athletic Club odniósł pewne zwycięstwo z wynikiem 4-0, już na przerwę prowadząc 2-0.

Mecz pomiędzy drużynami: Athletic Club (Gospodarz) przeciwko Mallorca (Goście)

Czerwone kartki Goście:

Następne mecze dla Athletic Club: Atletico Madrid, Almeria, Girona.

Następne mecze dla Mallorca: Real Sociedad, Rayo Vallecano, Real Sociedad.

Relacja z meczu:

Wspaniała atmosfera na San Mamés Barria, gdzie dzisiaj piłkarze Athletic Club podejmują drużynę Mallorca. Zawodnicy wchodzą na boisko, a kibice już od pierwszych chwil przypominają o swoim wsparciu dla gospodarzy.

Już w 3 minucie gola strzela Yuri, który skutecznie wykorzystuje asystę Nico Williamsa, niosąc tym samym swoją drużynę na prowadzenie. Mallorca próbuje odpowiedzieć, ale defensywa gospodarzy trzyma się świetnie. W 16. minucie ponownie cieszą się kibice Athletic Club, gdyż tym razem to Gorka Guruzeta zdobywa bramkę, asystującemu mu Nico Williamsowi. Wynik przed przerwą to 2-0 dla gospodarzy.

Po przerwie obraz gry nie ulega zmianie. Athletic Club kontroluje wydarzenia na boisku, a Mallorca nie potrafi przełamać defensywy gospodarzy. W 62. minucie to Gorka Guruzeta zdobywa bramkę, zasługując na gromkie oklaski i wsparcie kibiców. Atmosfera na stadionie jest gorąca, a zawodnicy dają z siebie wszystko, by zapewnić swoim drużynom jak najlepsze wyniki.

Na finiszu meczu, w 89. minucie, Muniain udanie kończy akcję strzałem, asystując De Marcosowi, co przypieczętowuje zwycięstwo Athletic Club. Po meczu kibice nie kryją swojej radości, a zawodnicy celebrują zwycięstwo z zasłużonymi podziękowaniami dla swoich fanów.

Mecz zakończył się wynikiem 4-0 dla Athletic Club, stanowiąc potwierdzenie ich świetnej formy. Mallorca musi teraz skoncentrować się na kolejnych meczach, by wrócić do drogi zwycięstw.